O Auparku | Aupark Žilina | Nákupno-zábavné centrum

O Auparku

 • Aupark v Žiline priniesol do administratívneho, hospodárskeho a kultúrneho centra severozápadného Slovenska 24 tisíc m² prenajímateľnej a takmer 2 tisíc m² kancelárskej plochy.

  Moderné nákupno-zábavné centrum mestského typu ponúka viac ako 120 prevádzok, v parkovacom dome sa nachádza viac ako 1080 parkovacích miest, prácu v ňom našlo okolo 600 zamestnancov.

  Medzi najvýznamnejších nájomcov obchodného centra Aupark Žilina patria módne reťazce ako H&M, New Yorker, C&A, CCC, Mohito, Deichmann a  Humanic. Rovnakej obľube sa tešia predajne s kozmetikou a drogériou 101 drogerie, potraviny BILLA, elektro Datart, kníhkupectvo Panta Rhei či športový sortiment prevádzky Sportisimo. Našu pestrú ponuku prevádzok dopĺňajú služby ako kaderníctvo, cestovné kancelárie, lekáreň, banky, telekomunikačné služby, pošta, autoumývareň, prebaľovací kútik a mnohé ďalšie. V neposlednom rade sú tu pre vás naše reštaurácie a kaviarne, ktoré umocňujú pôžitok z nákupov a stretnutia s priateľmi. 

  V obchodnom centre Aupark Žilina nájdete všetko pod jednou strechou, cíťte sa tu príjemne. 

  Tešíme sa na vašu návštevu.

  Aupark

  Otváracie hodiny

  Otváracie hodiny obchodného centra

  • Po-Ne: 9:00 - 21:00

  Vlastník

  Spoločnosť NEPI ROCKCASTLE vznikla fúziou spoločností New Europe Property Investments Plc (NEPI) a spoločnosti Rockcastle Global Estate Company Limited (Rockcastle). Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc (NEPI Rockcastle) prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe, a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe.

  nepirockcastle_logo_673a6d86c4.png

  Spoločnosť NEPI Rockcastle sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku. 

  Zamestnanci NEPI Rockcastle sa zaväzujú preukázať najvyššie štandardy osobnej integrity, pravdivosti a čestnosti pri všetkých činnostiach s cieľom vzbudiť istotu a dôveru v tieto činnosti, či už interné alebo externé. Akákoľvek aktivita, spojená s podplácaním a korupciou za účelom vlastného prospechu, prospechu iných ľudí alebo prospechu vo vzťahu k našim partnerom za účelom preferenčného zaobchádzania či iných výhod, je prísne zakázaná.

  Aby sme ochránili naše partnerstvo pred akýmikoľvek nepríjemnými situáciami a investovali najmä do dlhodobých vzťahov, vyzývame Vás, aby ste nás v prípade potreby kontaktovali a upozornili na akékoľvek etické problémy vo vzťahu k  zamestnancom, s ktorými ste sa stretli počas spolupráce. Za týmto účelom boli implementované  kanály, ktoré su dostupné na webovej stránke:

  https://nepirockcastle.com/group/corporate-governance/whistleblowing-policy/

  Veríme v dlhodobé vzťahy a dúfame, že náš cieľ všetci zdieľate a rovnako aj podporujete.

  Viac informácií na www.nepirockcastle.com

  Prevádzkovateľ

  Prevádzkovateľ Auparku v Žiline je spoločnosť:  AUPARK Žilina SC a.s. , Veľká okružná 59A, Žilina, 010 01 zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka 10806/L, IČO: 44 441 193

  Korešpondenčná adresa:  AUPARK Žilina SC a.s., Veľká okružná 59A, 010 01 Žilina

  Zodpovedná osoba:   Helena Samsonová, Center Manager

  Prevádzková doba NZC Aupark Žilina : 9:00 - 21:00 hod. v pracovné dni a cez víkendy.