Služby v Aupark Žilina | Aupark Žilina | Nákupno-zábavné centrum

Služby v Aupark Žilina

   • Detský kútik

    Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Práve také miesto pre deti vo veku od 3 do 12 rokov sme pre vás otvorili na druhom poschodí, vedľa Golem Fitness Clubu.

    Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, Deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin.

   • Prebaľovací kútik

    Prvá pomoc pre mamičky s bábätkami. Útulný prebaľovací kútik nájdete v strednej časti Auparku na prízemí v chodbe pred toaletami.

    (viď piktogram na orientačnej mape).

    prebalovaci-kutik-(1).jpgprebalovaci-kutik-(2).jpgprebalovaci-kutik-(3).jpg

   • Bezplatné WiFi zóny

    V pasáži Aupark Shopping Center Žilina nájdete tri bezplatné WiFi zóny:

    1. v centrálnom priestore 

    2. vo foodcourte

    3. pri vchode od Sociálnej poisťovne

    Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, maximálna doba jeho využívania je 2 hodiny. Želáme vám príjemné surfovanie.

   • Nabíjacia stanica pre elektromobil

    Nabite si váš elektromobil, kým nakupujete!

    Pre vaše elektromobily sú v Aupark Žilina pripravené 2 rýchlonabíjacie stojany Greenway a 3 elektronabíjacie stojany Tesla.  

    Rýchlo nabíjacia stanica Greenway (fast charging) je schopná nabiť elektrické auto za približne 20 minút, čo v porovnaní s jednoduchšími variantmi nabíjania prináša významnú časovú úsporu a komfort pre užívateľov elektrických vozidiel. 

    Kontaktné informácie:
    Klientska linka je Vám k dispozícii nepretržite:

    Nabíjacia stanica poskytuje tri typy konektorov pre normálne AC aj rýchle DC nabíjanie.

    • CHAdeMO konektor, 50 KW

    • Typ 2 konektor, 22 KW

    • CCS konektor, 50 KW

    Na stanovišti je možné nabíjať dve vozidlá naraz, a to využitím rýchlonabíjacích konektorov CHAdeMO a CCS. V prípade nabíjania dvoch vozidiel naraz sa nabíjací výkon 50 kW rozdelí medzi obe vozidlá. 

    Stanica umožňuje nabíjať dve vozidlá naraz aj v kombinácii využitia DC a AC konektora. Výkon na DC strane zostane zachovaný aj v prípade pripojenia druhého vozidla na AC nabíjačke.

    Použitie staníc je jednoduché a bezpečné. Návod nájdete na nabíjacej stanici. 

    O elektrické vozidlá sa staráme so spoločnosťou GreenWay Infrastructure. Najvýhodnejšie ceny nabíjania získate registráciou v sieti GreenWay. Aktuálne ceny sú uvedené v aplikácii GreenWay, ktorú si môžete stiahnuť v GooglePlay alebo AppStore.

    GreenWay Infrastructure je súčasťou medzinárodnej skupiny GreenWay, pôsobiacej v oblasti elektromobility. Ide o najintenzívnejšie sa rozvíjajúcu sieť nabíjania elektromobilov v strednej Európe. Spoločnosť funguje od roku 2011 (v Poľsku od roku 2016) a jej cieľom je popularizácia elektromobilov tak, aby sa stredná a východná Európa stala čistejšou, zdravšou a menej závislou od ropy. Aktuálne je v sieti GreenWay viac ako 400 verejných nabíjacích staníc. Väčšina z nich sú rýchlonabíjacie stanice s vysokým výkonom.

    GreenWay ponúka okrem nabíjacích služieb aj profesionálne služby v oblasti výstavby a správy nabíjacej infraštruktúry pre ďalšie subjekty. Ponuka zahŕňa inštaláciu, konfiguráciu, údržbu a správu nabíjacích miest, taktiež formou prenájmu. Spoločnosť poskytuje vodičom elektromobilov nabíjacie služby na vlastných staniciach ako aj na nabíjačkách patriacich partnerom GreenWay. GreenWay ponúka komplexné riešenia spoločnostiam a inštitúciám, ktoré chcú transformovať svoju flotilu na elektrickú. 

    Pre tých zákazníkov, ktorí sa neponáhľajú máme k dispozícii 3 elektro-nabíjačky TESLA (low charging), ktoré sú k dispozícii ZDARMA. Vaše auto v bezpečí parkoviska nabíjate a pri tom pohodlne nakúpite alebo vypijete kávu v našich kaviarňach. 

    Nabíjacie stanice pre elektromobily nájdete v Auparku Žilina v podzemnom parkovisku (-1 poschodie) po pravej strane pri vjazde z ul. Romualda Zaymusa.

    Viac informácií

   • Bikesharing BikeKIA

    V Žiline nájdeš 120 zdieľaných bicyklov BikeKIA rozmiestnených na 20 výpožičných miestach. Stačí si len vybrať na mape staníc svoje výpožičné miesto a správne požičať bicykel. Parkovacia stanica pri OC Aupark Žilina je štvrtou najvyužívanejšiou.

    Cyklodoprava je veľkou témou v Žiline už niekoľko rokov. Bikesharing sa považuje za pozitívnu cyklo-zmenu v našom meste. Tento projekt umožní používať bicykle aj tým ľuďom, ktorí ich nevlastnia alebo nemajú svoj bicykel k dispozícii ako napríklad univerzitní študenti či turisti. 

    Viac informácii o fungovaní, mape staníc a cenníku nájdete TU.

    bikesh_foto.jpgBS-navod.jpg

   Navigácia