Služby v Aupark Žilina

     • Detský kútik

      Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Práve také miesto pre deti vo veku od 3 do 12 rokov sme pre vás otvorili na druhom poschodí, vedľa Golem Fitness Clubu.

      Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, Deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin.

     • Prebaľovací kútik

      Prvá pomoc pre mamičky s bábätkami. Útulný prebaľovací kútik nájdete v strednej časti Auparku na prízemí v chodbe pred toaletami.

      (viď piktogram na orientačnej mape).

      prebalovaci-kutik-(1).jpgprebalovaci-kutik-(2).jpgprebalovaci-kutik-(3).jpg

     • Bezplatné WiFi zóny

      V pasáži Aupark Shopping Center Žilina nájdete tri bezplatné WiFi zóny:

      1. v centrálnom priestore 

      2. vo foodcourte

      3. pri vchode od Sociálnej poisťovne

      Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, maximálna doba jeho využívania je 2 hodiny. Želáme vám príjemné surfovanie.

     • Nabíjacia stanica pre elektromobil

      Nabite si váš elektromobil, kým nakupujete!

      Pre vaše elektromobily sú v Aupark Žilina pripravené 2 rýchlonabíjacie stojany Greenway a 3 elektronabíjacie stojany Tesla.  

      Rýchlo nabíjacia stanica Greenway (fast charging) je schopná nabiť elektrické auto za približne 20 minút, čo v porovnaní s jednoduchšími variantmi nabíjania prináša významnú časovú úsporu a komfort pre užívateľov elektrických vozidiel. 

      Kontaktné informácie:
      Klientska linka je Vám k dispozícii nepretržite:

      Nabíjacia stanica poskytuje tri typy konektorov pre normálne AC aj rýchle DC nabíjanie.

      • CHAdeMO konektor, 50 KW

      • Typ 2 konektor, 22 KW

      • CCS konektor, 50 KW

      Na stanovišti je možné nabíjať dve vozidlá naraz, a to využitím rýchlonabíjacích konektorov CHAdeMO a CCS. V prípade nabíjania dvoch vozidiel naraz sa nabíjací výkon 50 kW rozdelí medzi obe vozidlá. 

      Stanica umožňuje nabíjať dve vozidlá naraz aj v kombinácii využitia DC a AC konektora. Výkon na DC strane zostane zachovaný aj v prípade pripojenia druhého vozidla na AC nabíjačke.

      Použitie staníc je jednoduché a bezpečné. Návod nájdete na nabíjacej stanici. 

      O elektrické vozidlá sa staráme so spoločnosťou GreenWay Infrastructure. Najvýhodnejšie ceny nabíjania získate registráciou v sieti GreenWay. Aktuálne ceny sú uvedené v aplikácii GreenWay, ktorú si môžete stiahnuť v GooglePlay alebo AppStore.

      GreenWay Infrastructure je súčasťou medzinárodnej skupiny GreenWay, pôsobiacej v oblasti elektromobility. Ide o najintenzívnejšie sa rozvíjajúcu sieť nabíjania elektromobilov v strednej Európe. Spoločnosť funguje od roku 2011 (v Poľsku od roku 2016) a jej cieľom je popularizácia elektromobilov tak, aby sa stredná a východná Európa stala čistejšou, zdravšou a menej závislou od ropy. Aktuálne je v sieti GreenWay viac ako 400 verejných nabíjacích staníc. Väčšina z nich sú rýchlonabíjacie stanice s vysokým výkonom.

      GreenWay ponúka okrem nabíjacích služieb aj profesionálne služby v oblasti výstavby a správy nabíjacej infraštruktúry pre ďalšie subjekty. Ponuka zahŕňa inštaláciu, konfiguráciu, údržbu a správu nabíjacích miest, taktiež formou prenájmu. Spoločnosť poskytuje vodičom elektromobilov nabíjacie služby na vlastných staniciach ako aj na nabíjačkách patriacich partnerom GreenWay. GreenWay ponúka komplexné riešenia spoločnostiam a inštitúciám, ktoré chcú transformovať svoju flotilu na elektrickú. 

      Pre tých zákazníkov, ktorí sa neponáhľajú máme k dispozícii 3 elektro-nabíjačky TESLA (low charging), ktoré sú k dispozícii ZDARMA. Vaše auto v bezpečí parkoviska nabíjate a pri tom pohodlne nakúpite alebo vypijete kávu v našich kaviarňach. 

      Nabíjacie stanice pre elektromobily nájdete v Auparku Žilina v podzemnom parkovisku (-1 poschodie) po pravej strane pri vjazde z ul. Romualda Zaymusa.

      Viac informácií

     • Bikesharing BikeKIA

      V Žiline nájdeš 120 zdieľaných bicyklov BikeKIA rozmiestnených na 20 výpožičných miestach. Stačí si len vybrať na mape staníc svoje výpožičné miesto a správne požičať bicykel. Parkovacia stanica pri OC Aupark Žilina je štvrtou najvyužívanejšiou.

      Cyklodoprava je veľkou témou v Žiline už niekoľko rokov. Bikesharing sa považuje za pozitívnu cyklo-zmenu v našom meste. Tento projekt umožní používať bicykle aj tým ľuďom, ktorí ich nevlastnia alebo nemajú svoj bicykel k dispozícii ako napríklad univerzitní študenti či turisti. 

      Viac informácii o fungovaní, mape staníc a cenníku nájdete TU.

      bikesh_foto.jpgBS-navod.jpg

     Navigácia